Trener Gołąb

JESTEM TWOIM TRENEREM W DRODZE PO FORMĘ

POZNAJ MNIE LEPIEJ

ZAINWESTUJ W SIEBIE I WEJDŹ POD MOJE SKRZYDŁA

Nazywam się Konrad Gołąb, jestem funkcjonalnym trenerem personalnym. Specjalizuję się w treningu, który ma za zadanie przywrócić prawidłowe funkcje ciała, deformowane na co dzień przez współczesny tryb życia i rozwój cywilizacji. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem magistrem żywienia i suplementacji, trenerem koszykówki, instruktorem odnowy biologicznej oraz trenerem medycznym.

Dlaczego zostałem trenerem? Bo bardzo fascynuje mnie ludzkie ciało i doskonalenie go pod każdym względem. Szukam rozwiązań, które niwelują negatywny wpływ czynników środowiskowych na ludzkie zdrowie i ciało. Uwielbiam naprawiać to, co zostało zniszczone lub nie funkcjonuje we właściwy sposób. Dlatego też rozwijam się w zakresie fizjoterapii, żywności funkcjonalnej oraz innych dziedzin, które pomagają mi przywrócić do ładu sylwetki moich klientów. Ćwiczenia oddechowe, mobilizacyjne, funkcjonalne i wszelkie naturalne ruchy skupiające się na korekcji postawy ciała – to aktywności, których doświadczysz na moich treningach najczęściej.

Osoby, które do mnie trafiają, zazwyczaj potrzebują indywidualnego podejścia. Głównie borykają się z bólem kręgosłupa, mają problemy ze stawami, spadkiem energii i obniżonym samopoczuciem. Wszystko to wywołane jest siedzącą pracą i brakiem czasu na aktywność fizyczną. Pomagam również kobietom w ciąży i po porodzie, a także cierpiącym na deficyt czasu rodzicom, którzy czasami ćwiczą na treningach nawet ze swoimi pociechami.

Jakie są moje osiągnięcia? Moi podopieczni, którzy wytrwale i z zaangażowaniem realizują swoje cele. Po treningach nabierają pewności siebie, chęci do działania, czują się lepiej we własnej skórze, bo widzą jak zmienia się ich ciało. Tym samym mogę się pochwalić dziesiątkami metamorfoz oraz setkami zrzuconych kilogramów.

Jeżeli masz ochotę poćwiczyć, to znajdziesz mnie w sieci McFit we Wrocławiu oraz w studiu treningu personalnego Forma+. Ze względu na panującą obecnie sytuację, pracuję głównie online i jestem w stałym kontakcie z moimi podopiecznymi. Rozpisuję plany treningowe i żywieniowe oraz przygotowuję ebooki, aby jak najwięcej ludzi mogło osiągnąć wymarzoną formę nie wychodząc z domu.

Jeżeli jesteś osobą, której mogę pomóc lub znasz kogoś komu przydałby się solidny trening, polub proszę mój profil i udostępnij. Pozwoli mi to dotrzeć do większej ilości odbiorców i dzięki temu będę mógł się ciągle rozwijać.

+
Certyfikatów
+
Zadowolonych klientów
+
WYKONANYCH TRENINGÓW
+
ROZPISANYCH PLANÓW

MOJE KWALIFIKACJE

OBSZERNA I AKTUALNA WIEDZA