Trener Gołąb

Oferta

Ćwicz pod profesjonalnym okiem. Wprowadzenie do aktywności. Nauka ćwiczeń siłowych, funkcjonalnych, wytrzymałościowych.  Redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, poprawa kondycji, wzrost siły. 

Dowiedz się jak wykonywać ćwiczenia i ćwiczyć w przyszłości samemu.

Dla każdej osoby, dla której zdrowie jest priorytetem. Siedzący tryb życia jest szczególnie niebezpieczny dla organizmu ludzkiego i niezbędne jest dobranie odpowiednich ćwiczeń. Naucz się prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia, rozluźniać ciało i unikać wpływu siedzącej pracy.

– wzmocnij mięśnie brzucha
– pozbądź się bólu pleców
– cofnij efekty siedzącej pracy
– polepsz samopoczucie i zdrowie
– zwiększ odporność organizmu

To dobra opcja również dla osób mających problemy ze stawami, po operacjach i kontuzjach, dla osób starszych, dla osób ze skoliozami.

Kobieta w ciąży i po porodzie potrzebuje wyjątkowego traktowania. Jej ciało przechodzi ogromne zmiany i niezbędny jest odpowiedni trening. Nie wystarczy iść na zajęcia fitness. Niewłaściwie dobrany trening, może spowodować wielkie szkody w organizmie przez co pojawią się liczne problemy.

– nauka prawidłowego oddechu
– wzmacnianie mięśni dna miednicy
– pozbycie się rozejścia mięśnia prostego brzucha
– wzmacnianie mięśni core
– ćwiczenia na zdrowy kręgosłup

Ten trening może zniwelować wiele dolegliwości, które pojawiają się w ciąży i po porodzie. Przygotuj się do ciąży, do porodu i do opieki nad dzieckiem.

Zwiększ swoją efektywność na boisku. Wzmocnij swoje ciało funkcjonalnie, popraw swoją skoczność i siłę. Dzięki temu będziesz szybszy i zwinniejszy na boisku. Tu nie wystarczy zwykły trening siłowy. Dzięki temu, że latami grałem w koszykówkę, wiem czego brakuje w szkoleniu zawodników w Polsce. Wiem na czym polega ta gra i mogę sprawić, że już po kilku miesiącach zauważysz różnicę. Zdobędziesz więcej punktów, zbierzesz więcej piłek, wykonasz więcej przechwytów i asyst. Prowadzę młodzież od 16 roku życia, a także dorosłych.